DetailKing Apollo Zeus i Poseidon - Odkurzacze dla profesjonalistów!

                          

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego odkurzacza do sprzątania wnętrz pojazdów lub ekstrakcyjnego prania tapicerek samochodowych, przedstawiamy sprzęt idealny dla Ciebie.

Odkurzacze DetailKing z serii Apollo, Zeus i Poseidon to wysokiej jakości, bardzo silne i wytrzymałe urządzenia zarówno do odkurzania na sucho, jak i na mokro oraz do prania ekstrakcyjnego. 

Apollo to seria kompaktowych, jednofazowych odkurzaczy typu "sucho-mokro", przeznaczonych do profesjonalnej pracy na małych i średnich powierzchniach. Dzięki niewielkim gabarytom, wydajnemu silnikowi oraz odpowiedniej sile modele Apollo doskonale nadają się do pracy w otoczeniu domowym i przemysłowym.

Zeus to seria przemysłowych odkurzaczy typu "sucho-mokro", dedykowanych do stosowania na średnich i dużych powierzchniach. Dwu- i trzysilnikowe modele Zeus gwarantują maksimum mocy i wydajności przy jednoczesnej ergonomii i wygodzie użytkowania.

Poseidon to seria przemysłowych odkurzaczy ekstrakcyjnych, przeznaczonych do prania wszelkiego rodzaju tapicerek meblowych, dywanów, wykładzin oraz tapicerek samochodowych. Dzięki zastosowaniu nawet trzech silników ekstraktory Poseidon doskonale sprawdzają się w każdych warunkach, a ich moc pozwala na długą i efektywną pracę.

Z takim wyborem modeli i ich konfiguracji każdy z pewnością wybierze odpowiedni sprzęt dla siebie.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem jednego z odkurzaczy DetailKing lub chciałbyś poznać więcej informacji na ich temat, zapraszamy do kontaktu: detailking@detailking.pl