Nowe zestawy do drobnych napraw estetycznych pojazdów - DetailKing Smart Repair Systems

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą zestawów DetailKing Smart Repair Systems, do przeprowadzania tzw. SMART napraw, czyli drobnych napraw estetycznych pojazdów.

 

P.D.R.

System DetailKing P.D.R. (Paintless Dent Repair - usuwanie wgnieceń bez lakierowania) jest niewątpliwie najlepszy na rynku, zawiera kompleksowy 32-częściowy zestaw wysokiej jakości polerowanych prętów ze stali nierdzewnej, walizkę i produkty dodatkowe oraz spełnia wszystkie wymagania podczas naprawy drobnych wgnieceń na WSZYSTKICH "metalowych" elementach pojazdów.

Każde z naszych narzędzi PDR jest specjalnie zaprojektowane pod względem wielkości, kąta nachylenia i grubości do usuwania wgniecenia w nawet najbardziej nietypowych obszarach.BUMPER

System naprawy zderzaków i plastików zewnętrznych, zaprojektowany specjalnie z myślą o teksturowanych zderzakach plastikowych, lusterkach bocznych i wykończeniach. Pęknięcia lub dziury mogą być naprawiane i wypełnione przy użyciu zestawu do spawania tworzyw sztucznych, a dzięki prostym krokom, zdarcia, porysowania lub uszkodzenia powierzchni mogą być łatwo naprawione, ponownie teksturowane i odmalowane do najwyższego standardu jakości.

Wszystkie materiały używane w systemie są elastyczne, dzięki czemu nie pękają i nie łuszczą się w przeciwieństwie do tradycyjnych farb.


 

TRIM

System napraw elementów plastikowych zawiera wszystko, czego potrzeba, aby naprawić uszkodzony winyl, plastik, skórzaną tapicerkę i wykończenia.

System może być stosowany do naprawy:

 • siedzeń
 • pulpitów
 • drzwi i osłon
 • podsufitek

Z łatwością pozwala naprawić uszkodzenia po otworach, zadrapania na winylu deski rozdzielczej lub skóry, jest idealny do dokładnych napraw rozdarć i śladów po papierosach, albo odświeżenia i przywrócenia pękniętej skóry lub winylu do doskonałej kondycji.

 

 


 

WINDSCREEN

System naprawy szyb przeznaczony jest do usuwania odprysków, pęknięć i oczek w laminowanych szybach przednich.

Zalety:

 • naprawa zamiast wymiany
 • naprawa może być przeprowadzona w pełni mobilnie
 • doskonałe rezultaty znacznie taniej niż w przypadku zamienników

FIBRE

System napraw tapicerek materiałowych jest to kompleksowy zestaw, który pozwala na naprawę weluru i większość innych tkanin.

Zaprojektowany specjalnie do naprawy wszystkich rodzajów tkanin w pojazdach, jest również idealny do napraw w przyczepach, łodziach, pubach, restauracjach i biurach.

Naprawia:

 • ślady po papierosach
 • zaczepy i uchwyty
 • małe nacięcia i rozdarcia

Regeneruje siedzenia i tapicerkę by wyglądały jak nowe!

Każdy system zawiera wszystko, czego trzeba, aby naprawić siedzenia, zagłówki, panele drzwi, wykładziny itp.

Korzyści dla Ciebie:

 • mocne, trwałe i praktycznie niewidoczne naprawy
 • bardzo dokładny system dopasowywania kolorów

 

 

WHEEL

Wprowadziliśmy startowe zestawy niedrogich aerozoli do naprawy odprysków i niewielkich uszkodzeń felg aluminiowych. Zestaw zawiera 9 najbardziej popularnych lakierów, baz, podkładów, zmywaczy i 30 sekundowego wypełniacza, wszystko w pojemności 400 ml. W skład zestawu wchodzi również próbnik kolorów dla łatwej identyfikacji koloru. Całość znajduje się w wytrzymałym opakowaniu dla wygody i mobilności.