Land Rover Range Rover IV

Ten sporych rozmiarów, brytyjski SUV w bardzo ciekawym zestawieniu kolorystycznym jest kolejnym dowodem na to, że białe lakiery są ciągle w modzie. Jednak, aby ten egzemplarz zadawał szyku na drogach również po bliższym przyjrzeniu, konieczne było przeprowadzenie kilku zabiegów odświeżających.
W tym celu trafił on do naszego studia w Katowicach, gdzie po dokładnym oczyszczeniu karoserii, wykonaniu kilku drobnych zaprawek i wypolerowaniu lakieru, zabezpieczyliśmy go powłoką ceramiczną Gyeon, która poza zapewnieniem mu długotrwałej ochrony, nadała bieli lustrzany połysk. 
Dla zapewnienia odpowiedniego kontrastu, trzeba było również zająć się felgami, których niegdyś czarne, błyszczące wykończenie stawało się coraz bardziej szare i matowe. W tym przypadku konieczne było również wieloetapowe polerowanie ich lakieru systemem Rupes Big Foot. Aby utrwalić efekt lśniącej czerni, felgi zabezpieczyliśmy dedykowaną powłoką Gyeon Rim. 
Po przywróceniu świetności karoserii Range'a, przystąpiliśmy do rewitalizacji jego wnętrza. Pranie tapicerki podsufitki, wykładzin i dywaników oraz pełna pielęgnacja skórzanej tapicerki pozwoliły nam na doprowadzenie go do perfekcyjnego wyglądu.